Sıkça Sorulan Sorular

Kuzu Effect AVM hafta içi ve hafta sonu 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Kuzu Effect AVM’ nin size önereceği stant alanları ve gerekli koşullar hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Kuzu Effect AVM yönetiminin mağazaların insan kaynakları süreci ile bir bağlantısının olmaması nedeniyle, çalışmak istediğiniz firmaya doğrudan başvurmanızı öneririz.
Ankara Oran’da bulunan Kuzu Effect AVM’ye Kızılay ‘dan 135, 185 numaralı Ulus- Oran hattındaki otobüsler ve Güven Park’tan Oran dolmuşları ile ulaşabilirsiniz. Özel aracı ile gelmek isteyen ziyaretçilerimiz Turan Güneş Bulvarı üzerinden Kuzu Effect AVM’ye ulaşabilirler. Kuzu Effect AVM, Oran mahallesine yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Kuzu Effect AVM bünyesinde gerçekleşen ve gerçekleşecek tüm etkinliklere web sayfamızı, Facebook -Twitter- Instagram hesaplarımızı ziyaret ederek veya e-bülten kaydı ile ulaşabilirsiniz.
Kuzu Effect AVM’nin 700 araçlık otopark kapasitesi bulunmaktadır. Araçlarınızı AVM giriş kapılarındaki vale noktalarında vale görevlilerine teslim edebilirsiniz. Telefonunuza gelecek kısa mesajdaki uygulamayı kullanarak aracınızı teslim alabilirsiniz.
Kuzu Effect AVM’de minik dostlarımıza kapımız her zaman açık. Evcil hayvanlarınızı kendi güvenlikleri için taşıma çantası içinde taşımanızı rica ederiz.